Samowystarczalność to dla nas uprawianie roślin, wytwarzanie żywności na własne potrzeby, opieka nad zwierzętami w naszym zrównoważonym ekosystemie i dbanie o otaczającą nas przyrodę.

Samowystarczalne gospodarstwo

Chcemy stworzyć samowystarczalne gospodarstwo rolne, a może nawet większą społeczność/eko wioskę ludzi wyznających podobne wartości.

Jesteśmy na razie na początku tej drogi, znaleźliśmy swoje miejsce, teraz ciężka praca dopiero przed nami.

Przyjedź do nas

Możesz do nas przyjechać i zostać gościem naszej agroturystyki, odpocząć od miejskiego zgiełku, nieśmiało poobserwować lub wziąć w tym wszystkim udział!

Zapraszamy z własnym kamperem lub namiotem, znajdzie się miejsce dla każdego.

Zsocjalizowane zwierzęta mile widziane, ale na własną odpowiedzialność – mamy tu cały zwierzyniec.

Możesz do nas przyjechać i zostać gościem naszej agroturystyki, odpocząć od miejskiego zgiełku, Rezerwację pokoju, jurty, tiny house możesz zrobić TUTAJ.

Planujemy również zorganizować u nas warsztaty z zakresu permakultury, samowystarczalnych gospodarstw ekologicznych, naturalnych stawów kąpielowych, hodowli zwierząt, opieki nad pszczołami, prowadzenia przydomowej uprawy zdrowych warzyw i owoców.

W ramach usług komercyjnych można u nas wynająć różne maszyny rolnicze (z operatorem lub bez) i np. nauczyć się obsługi ciągnika. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chciałbyś zaparkować u nas swój Tiny House, zbudować go u nas lub stworzyć z nami społeczność – zapraszamy do KONTAKTU.

Możesz spróbować tego na własnej skórze – wynająć i zamieszkać na jakiś czas w jednym z naszych domków na kółkach lub wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach o różnorodnym, również indywidualnie uzgodnionym zakresie.

Możesz też spróbować współtworzyć to miejsce z nami długoterminowo, ale nie nastawiaj się tylko na relaks, sielankę, muzyczne/artystyczne/duchowe wizje oderwane od rzeczywistości – to przede wszystkim ciężka praca i jeszcze więcej ciężkiej pracy, a dopiero później efekty i przyjemności 🙂

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Shopping Cart